pl nl en de

Noclegi

Pokój jednoosobowy

Pokój dwuosobowy

Pokój trzyosobowy

Pokój czteroosobowy

Zielony Dach

B & B "Zielony dach" to miejsce na przyjemny odpoczynek w górach - Beskidach. Posiadamy 8 przestronnych pokoi, 1-os., 2-os., 3-os. jak również 4-osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę i toaletę, posiadają także sieć wifi.

Jesteśmy zlokalizowani pomiędzy Bielskiem-Białą a Żywcem. Zaledwie w odległości 8 km od naszego pensjonatu znajduje się Szczyrk, jedna z najpopularniejszych miejscowości górskich w Polsce.

Beskidy są dobrym miejscem do jazdy rekreacyjnej lub do nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest ponad 30 tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, wytyczonych na malowniczych stokach . Łączna długość tras narciarskich w samym Szczyrku sięga 40 km. Oprócz tego jest również stok narciarski na górze Żar czy w Bielsku-Białej na Szyndzielni lub na Dębowcu.

W lecie natomiast Beskidy to idealne miejsce na wycieczki i zwiedzanie. Istnieje tu bowiem wiele dobrze oznakowanych szlaków turystycznych jak i miejsc wartych zwiedzenia.

W niezbyt dalekiej odległości od naszego pensjonatu mieści się Oświęcim – 45 km oraz Kraków – 95 km.

Posługujemy się głównie językiem polskim i holenderskim, ale również w stopniu komunikatywnym używamy języka niemieckiego jak i angielskiego.

Kuchnia którą oferujemy jest mieszanką polskich i holenderskich dań. Wynika to z tego, że gospodyni pensjonatu Gabriela jest Polką i gospodarz Bert - Holendrem.

Posiadamy zamykany parking, przytulną restaurację z tarasem i placem zabaw dla dzieci a także salon, który stanowi idealne miejsce na wypoczynek.

WILKOWICE WEATHER